O firmie

"Profesjonalnie rozwiązujemy problemy związane z techniką smarową, oponami i akumulatorami w przedsiębiorstwach przemysłowych i rolnictwie." Powyższe sformułowanie, wizja naszej organizacji, stale przypomina nam o naszych zobowiązaniach wobec rynku: przede wszystkim profesjonalna pomoc w celu osiągnięcia zadowolenia przez naszych obecnych i potencjalnych klientów. Aby podołać temu zobowiązaniu podnosimy stale nasze umiejętności, inwestujemy w nowe rozwiązania techniczne, a także rozwijamy sieć naszych oddziałów serwisowych, aby być jeszcze bliżej naszych partnerów handlowych. Jednocześnie rozwijamy logistykę, tak aby zawsze zapewniać dostawy dokładnie w momencie oczekiwanym przez klientów. Współpracujemy także z doradcami technicznymi z zakresu opon i olejów - wiemy bowiem, że niektóre sytuacje wymagają specjalistów, do których dostęp mają tylko wyspecjalizowane jednostki badawcze.

Rozwijamy także coraz bardziej serwis mobilny, który pozwala praktycznie do zera zlikwidować koszty przestoju maszyn, gdyż serwis może być dokonywany poza godzinami pracy maszyn i urządzeń. I to niezależnie od tego, czy jest to maszyna budowlana, rolnicza, wózek widłowy czy samochód ciężarowy. Strategiczne rozmieszczenie naszych oddziałów serwisowych powoduje, iż jesteśmy w stanie przedstawić całkowicie unikalną na polskim rynku ofertę serwisową - z krótkim czasem reakcji w większości dużych ośrodków przemysłowych i logistycznych.

Jednocześnie należy zauważyć, iż nasi klienci doceniają nasze starania. To właśnie dzięki naszym zadowolonym klientom jesteśmy w stanie ciągle rozwijać naszą organizację i docierać z naszą ofertą serwisową do wszystkich części kraju. Umacniamy także swoją silną pozycję na ogólnopolskim rynku opon przemysłowych, budowlanych i rolniczych. Dzięki umowom na wyłączną dystrybucję opon OTR i ciężarowych BOTO oraz opon przemysłowych, ciężarowych, rolniczych i budowlanych Advance znajdujemy się w czołówce firm zajmujących się handlem oponami użytkowymi w Polsce. Jesteśmy także generalnym dystrybutorem opon OTR, znajdujących zastosowanie przy obsłudze kontenerów, marki  Continental. W tym segmencie opon jesteśmy liderem polskiego rynku, z ogromną przewagą nad firmami konkurencyjnymi. Rozwijamy także dystrybucję opon rolniczych i przemysłowych Galaxy, a także felg bliźniaczych i standardowych marki AP Wheels. Dzięki naszym staraniom oraz lojalności naszych klientów mamy ambicję w ciągu najbliższych lat zostać liderem w dystrybucji opon przemysłowych i rolniczych na terenie Polski, a także zbudować największą sieć mobilnych serwisów opon użytkowych - zarówno budowlanych, rolniczych jak i do wózków widłowych. Już obecnie, dzięki 6 prasom do montażu opon pełnych i 5 serwisom mobilnym przeznaczonym do wymiany opon wielkogabarytowych w maszynach budowlanych jesteśmy największą siecią tego typu w Polsce. W najbliższych latach będziemy się skupiali na wzmocnieniu naszej pozycji i zaoferowaniu jeszcze lepszego serwisu dla naszych partnerów.

Spółka z Grupy Magna Tyres

Stale dążymy do poprawy naszego działania, oferując lepsze produkty i usługi naszym klientom. Aby wzmocnić swoją pozycję zarówno w Polsce, jak i w naszej części Europy, Industra Sp. z o.o. nawiązała współpracę z międzynarodowym producentem opon Magna Tyres Group, stając się częścią grupy Magna. To partnerstwo oznacza, iż nasza spółka ma jeszcze więcej możliwości oferowania na polskim rynku szerokiej gamy najlepszych opon OTR, przemysłowych, budowlanych, rolniczych i ciężarowych.